Один тиждень – min одна сітка! Під таким лозунгом відбувся оголошений ННІ педагогічної освіти,соціальної роботи і мистецтва. ще на початку березня марафон з плетіння маскувальних сіток «Замаскуй ЗСУ». Цей захід сприяв залученню студентської молоді до корисної справи, посиленню патріотизму.

Адже допомога бійцям може бути різною і не завжди матеріальною. Іноді для цього достатньо лише трошки вільного часу і «золотих рученят». Студенти інституту використовували кожну вільну хвилину з користю для того, щоб сплести якомога більше сіток. Здобувачі освіти разом з викладачами певної кафедри тиждень посилено плели сітки передаючи потім естафету іншим.

За 1,5 місяці кожен засвоїв техніку плетіння, відчув реальність своєї допомоги та здійснив вклад в майбутню перемогу. Після марафону студенти продовжують в довільному порядку долучатися до гарних справ. Хай все буде max добре і найшвидшої нам перемоги!