Мої дії щодо вступу до закладу вищої освіти (ЗВО), якщо я належу до категорії:

Особа з інвалідністю внаслідок війниПроходить вступні випробування у формі індивідуальної усної співбесіди (творчого конкурсу) в ЗВО та в разі позитивної оцінки рекомендується до зарахування на бюджет.
Маю посвідчення «Постраждалого в наслідок ЧАЕС»Проходить вступні випробування у формі індивідуальної усної співбесіди (творчого конкурсу) в ЗВО та в разі позитивної оцінки рекомендується до зарахування на бюджет.
Маю інвалідність і неспроможний відвідувати заклад освітиОсоба проходить вступні випробування у формі індивідуальної усної співбесіди (творчого конкурсу) в ЗВО та в разі позитивної оцінки рекомендується до зарахування на бюджет.
Учасник Революції Гідності /Учасник бойових дійБере участь у конкурсному відборі за результатами індивідуальної усної співбесіди або ЗНО 2020-2021 років /НМТ 2022 -2023 років в межах квоти-1 на місця державного замовлення.
Отримав/ла відмову в реєстрації для участі в ЗНО через неможливість створення особливих умовОсоба бере участь у конкурсному відборі за результатами індивідуальної усної співбесіди або ЗНО 2020-2021 років /НМТ 2022 -2023 років року в межах квоти-1 на місця державного замовлення (за умови подання до приймальної комісії медичного висновку за формою 086-3/о, що завірений підписом секретаря регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти, скріплений печаткою та підкріплений протоколом Комісії).
Отримав/ла відмову участі в НМТ через наявність захворювання або патологічного стану і відсутність організаційно-технологічних можливостейОсоба бере участь у конкурсному відборі за результатами індивідуальної усної співбесіди або ЗНО 2020-2021 років /НМТ 2022 -2023 років в межах квоти-1 на місця державного замовлення (за умови подання до приймальної комісії медичного висновку, у якому зазначено про необхідність створення певних умов проходження НМТ та відповідного підтвердження УЦОЯО про неможливість їх створення.
Дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклуванняМоже вступати до ЗВО в межах квоти-1, але тільки за результатами НМТ / ЗНО 2020-2021 років.
Проживаю або задекларований (зареєстрований) на особливо небезпечній територіїОсоба бере участь у конкурсному відборі для здобуття ступеня бакалавра:– на основі ПЗСО – за результатами індивідуальної усної співбесіди або НМТ 2023 року в межах квоти-2 на місця державного замовлення. Творчі конкурси та індивідуальні усні співбесіди для цієї категорії вступників проводяться дистанційно за їх зверненням.– на основі МС/ МБ/ФМБ – особи, що претендують на місця державного замовлення за результатами ЗНО 2020–2021 років можуть використати оцінки з будь-якого предмету як другого (квота-2), а на місця за кошти фізичних (юридичних) осіб – за результатами індивідуальної усної співбесіди замість НМТ.
Проживаю на тимчасово окупованій території, території населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративної межі або переселився з неї після 01 січня 2023 рокуОсоба бере участь у конкурсному відборі за результатами індивідуальної усної співбесіди або НМТ 2022 року в межах квоти-2 на місця державного замовлення. Творчі конкурси та індивідуальні усні співбесіди для цієї категорії вступників проводяться дистанційно за їх зверненням.