3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в НМТ 2023 року,

яка триватиме до 3 травня (основний період)


У ЧНУ розпочинається реєстрація на НМТ 2023

З третього квітня за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького в аудиторії 305 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.
Час роботи реєстраційного центру понеділок — п’ятниця з 13.00 до 17.00 год.
Документи, які знадобляться для реєстрації:
1. Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ.
2. Документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).
3. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.
Зважте на те, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, — українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.
Номери консультативних телефонів приймальної комісії:
067 830 96 12;
063 803 29 71.