В межах вивчення змістового модуля “Вступ до спеціальності” освітнього компонента “Педагогіка” (викладач курсу доцент Єнгаличева Ірина Віталіївна) на зустріч зі студентами першого (бакалаврського) рівня підготовки освітньо-професійної програми “Дошкільна та початкова освіта” була запрошена наша випускниця, а нині завідувач ЗДО # 57 “Волошка” Черкаської міської ради Сільвашко Людмила Олександрівна. Маючи досвід роботи на посаді вихователя, методиста, а тепер й завідуючої Людмила Олександрівна розповіла про престижність професії, права й обов’язки вихователів, особливості роботи, можливі труднощі і способи їх уникнення.Здобувачі вищої освіти зацікавлено слухали гостю та задавали багато запитань.”Розкривши занавісу” роботи у ЗДО пані Людмила надала поради студентам, які допоможуть у професійній діяльності: якими професійними якостями потрібно володіти; які обов’язки покладаються на вихователя та помічника вихователя; як убезпечити себе від непердбачуваних обставин; як взаємодіяти з дітьми та їх батьками; коли і як пройти атестацію і навіщо це потрібно та багато цікавого. Щиро дякуємо Людмилі Олександрівні за цікаве спілкування, змістовну розмову, корисні поради й чекаємо на нові зустрічі.