Випускниця кафедри, а нині директор закладу дошкільної освіти № 19 «Світлячок» м. Сміли Олійник Валентина Петрівна поділилася зі здобувачами не лише змістовною інформацією щодо стратегії та тактики організаторської діяльності керівника ЗДО, але й власним практичним досвідом.На занятті з дисципліни «Організаційно-управлінська діяльність у дошкільній освіті» (викладач дисципліни док.пед.наук,професор Гнезділова К.М.) обговорювалися вкрай важливі й одночасно цікаві для майбутніх фахівців у галузі дошкільної освіти питання: структура організаторської діяльності керівника ЗДО, раціональне використання матеріально-технічної бази ЗДО для створення розвивального середовища, створення безпечного середовища для дітей в умовах воєнного стану, методи та способи правового регулювання трудових відносин всередині трудового колективу ЗДО, організація командної роботи з персоналом ЗДО та ін.Щиро вдячні Валентині Петрівні за співпрацю, за інформаційно насичений матеріал, а також за можливість задати питання щодо організаційної діяльності керівника закладу у теперішніх умовах.