З моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну ЧЕРКАСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ постійно і неперервно допомагає фронту. Нині відбувся Третій благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Студентська молодь, викладачі, працівники, випускники університету та гості активно долучилися до збору коштів на придбання чергового позашляховика та оновлення зброї. Сьогодні зібрано близько 200 тисяч гривень, а протягом року – понад півтора мільйона і заклад не зупиняється на досягнутому.Чудовому музичному супроводові завдячуємо Фабрика музичного мистецтва “Voices” – когорті талановитого студентства ЧНУ та Гурт КРУТИЙ ЗАМІС, який розпочав свій виступ словами: «Хлопці місять ворога там, а ми- тут»…РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!СЛАВА УКРАЇНі!