На нашій сторінці нещодавно був анонсований проєкт «Москалевбивчий мотлох», головна мета якого – допомога військовим шляхом передачі їм для вторинного застосування комп’ютерної техніки з ліквідних частин або придбання необхідних девайсів за кошти, отримані внаслідок реалізації старої комп’ютерної техніки або продажу неліквідних частин на брухт.В Обласному Будинку вчителя облаштований пункт із збору таких матеріалів (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 257)Першу партію непотрібної старої комп’ютерної техніки, а саме: системні блоки комп’ютерів, материнські плати, процесори, пам’ять, відеокарти, мережеві та звукові карти, жорсткі диски, CD-ROM, ноутбуки, планшети, смартфони, старі кнопкові мобільні телефони, були передані засновнику цього проєкту кандидату технічних наук, доценту кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Черкаського державного технологічного університету, нашому спілчанину Григорію Заспі.Закликаємо й надалі з користю звільнятися від комп’ютерного мотлоху, для підтримки ЗСУ.