Майстриня народного мистецтва, заслужена художниця України, членкиня Національної спілки художників України Олександра Василівна Теліженко до свого дня народження в Черкаському художньому музеї презентувала виставку своїх робіт «Зеніт». Представлені рушники та картини містять глибокий сакральний зміст, закодовані в символи знання наших предків про значимі події українського народу.

Символи складають орнамент, ідентифікують націю, виступають її кодом, кодом епохи.На виставці представлена ціла низка рушників, які вразили відвідувачів особливим поєднанням символів, кольорів, традиційних та сучасних українських мотивів, натуральних матеріалів, ручної та машинної вишивки. Керівництво Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького разом зі студентами відвідали виставку відомої української мисткині та привітали її з днем народження. Вдячні пані Олександрі за творчість, збереження та осучаснення народного мистецтва, змістове наповнення кожної роботи.